coachzone

Kurs Trenerski

II edycja kursu trenerskiego

 

28 czerwca odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia II edycji kursu trenerskiego w Collegium Bobolanum. Na uroczystości obecny był o. Rektor Z. Kubacki SJ.

 

Kurs trenerski prowadzony jest przez trenerki , Paulinę Wawer i Annę Jakowską. Uczestnicy kursu tak go m.in podsumowali:


" Kurs pozwolił mi poznać siebie w kontekście pracy lidera. Zauważyłam swoje mocne i słabe strony. Umożliwił mi poznanie pracy z grupą. Techniki poznane na zajęciach wykorzystuję w swojej pracy i to działa :-)."

" Kurs pozwolił mi na lepsze poznanie mnie. Uświadomił / wyjaśnił wiele zachowań, postaw, które mogę napotkać u siebie i u innych. Otrzymałem teorię, której oczekiwałem i obiecuję ją wykorzystać  w życiu."

" Udział w kursie pomógł mi pogłębić wiedzę, poszerzyć umiejętności, ukazał również moje mocne i słabe strony. Wiem, nad czym mam pracować, aby stać się dobrym trenerem, wiem co nie ogranicza. Czas kursu i zajęcia były również bardzo dobrą platformą komunikacyjną, a obserwacja pracy trenerówbyła dla nie źródłem cennych informacji." 

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/pages/Collegium-Bobolanum/170072816343525

strony www cms.com.pl